.

.

Попусти
Сите Бесплатен Превозот-НОВА ПУМПА за ВОДА Со ЗАПТИВКА Одговара За Ауди А3 А5 А6 П5 ФОЛКСВАГЕН Буба Голф Jetta 2.0 L 1998-2013

Сите Бесплатен Превозот-НОВА ПУМПА за ВОДА Со ЗАПТИВКА Одговара За Ауди А3 А5 А6 П5 ФОЛКСВАГЕН Буба Голф Jetta 2.0

DEN 623.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Поставување на Возило:
ПРЕД
А3-Година:
2007,2005,2013,2008,2000,2002,2004,1998,2011,2001,2010,2006,2012,1999,2009
Бренд Име:
JDMSPEED
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Ширина:
10
Осветленост Дел Број:
06A121019H
Специјални Функции:
No
Земја/Регион на Производство:
Кина
Audi Модел:
A3
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Должина:
10
Објектот Тежина:
0.85
Другиот Дел Број:
AW9377
Производителот Дел Број:
180-2220
Објектот Висина:
2
Производи во категоријата