.

.

Попусти
Xeoleo 30L Комерцијални Вода диспензерот за Топла Вода машина 90L/H Нерѓосувачки челик Вода котел за меур чај продавница 3000W

Xeoleo 30L Комерцијални Вода диспензерот за Топла Вода машина 90L/H Нерѓосувачки челик Вода котел за меур чај продавница

DEN 14040.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Времето на пазарот:
2014
Температурата На Водата:
Топло & Топла
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Инсталација:
Десктоп
Димензии (L x W x H (Инчи):
19*34*74cm
Моќност (W):
3000
Стил:
Биро тип
Напон (V):
220-240
Број На Модел На:
KW-30SA
Тип:
жешка
сертификација:
CCC
дизајн:
Комерцијални
Производи во категоријата