.

.

Попусти
НОВИ Пристигнување Водоотпорен на Коскената Спроводливост Приемник Предавателен Систем со 1 WalkieTalkie Предавателот +2 Примачите+1 Микрофон

НОВИ Пристигнување Водоотпорен на Коскената Спроводливост Приемник Предавателен Систем со 1 WalkieTalkie Предавателот

DEN 8856.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
H900AH905A
Is_Display:
No
Тип:
делови
Складирање Канал:
7 канали
Димензии:
13*6*4 cm
Разговор Опсег:
120m
Бренд Име:
EJEAS
Фреквентен Опсег:
20Hz да 20KHz
Максимален Домет:
Воки Токи Тип:
Преносни
Материјал:
Пластични
Производи во категоријата