.

.

Попусти
Mallet торбичката за 13-14 кристал пеење чаши Тешки Платно Превозникот

Mallet торбичката за 13-14 кристал пеење чаши Тешки Платно Превозникот

DEN 1152.00

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
две mallet џебови, еден mallet џеб
Број На Модел На:
13-14 инчен
Бренд Име:
Магнетно
Тежина (КГ):
1.8
Дијаметар (cm):
Тон Број:
различни големина
боја:
Виолетова
Големина:
13-14