.

.

Попусти
Турбо Кертриџ CHRA TF035 28231-27800 49135-07300 4913507302 4913507300 49135-07100 За Hyundai Santa Fe D4EB 2.2 L CRDi 150HP

Турбо Кертриџ CHRA TF035 28231-27800 49135-07300 4913507302 4913507300 49135-07100 За Hyundai Santa Fe D4EB 2.2 L

DEN 2306.16

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Објектот Ширина:
10cm
Frequence Опсег:
.
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Автомобил Производител:
Hyundai
Модел Година:
2005-2009
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10cm
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Должина:
10cm
Име На Модел:
TF035 28231-27800 2823127800 За Hyundai Santa Fe 05 - 2.2 L CRDi D4EB
Име На Модел:
TF035VGK TF035 Турбополнач Турбо Кертриџ CHRA
Автомобил модел:
За HYUNDAI Santa Fe 2.2 L CRDi 2005-2009
моторот моторот:
D4EB D4EB-V 2.2 CRDi 150HP 2.2 L
ОЕМ број:
28231-27800 2823127800 28231 27800
Дел Број:
49135-07100 49135-07300 49135-07302 49135-07301
Дел Број.:
49135 07302 49135 07300 49135 07100 49135 07301
Дел Број.. :
4913507302 4913507300 4913507100 4913507301
Материјал на турбина тркала:
Inconel 713C
Материјал на компресор тркала:
C355 Алуминиум
Производи во категоријата