.

.

Попусти
HONGGE 1997-2002 ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 на Воздухот се Подигне Цевка За ФОЛКСВАГЕН Passat Врвен A4 А6 1.8 Т 058 133 356 L 058 133 356L

HONGGE 1997-2002 ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 на Воздухот се Подигне Цевка За ФОЛКСВАГЕН Passat Врвен A4 А6 1.8 Т 058 133

DEN 987.84

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
моторот
Објектот Должина:
27cm
Објектот Ширина:
8cm
Бренд Име:
HONGGE
Frequence Опсег:
фолксваген passat Б5 доза
Материјал Тип:
Пластични
Модел Година:
1995-2001
Име На Модел:
058 133 356 l
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Автомобил Производител:
Audi
Специјални Функции:
ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 1.8 Т издувна Цевка Собранието доза црево
Објектот Висина:
10cm
Автомобил модел:
A4
Објектот Тежина:
0.75kg
за модели:
ФОЛКСВАГЕН passat црево , фолксваген passat доза
Другиот Дел Број:
058 133 356 E
Име на производ:
Вентилација цевки
Производителот Дел Број:
058 133 356 L , 058133356L , 058133356L
Осветленост Дел Број:
058 133 356 J , 058133356J , 058-133-356-J
Дел Број:
058 133 356L , 058 133 356J , 058-133-356-J
Име:
фолксваген црева
Производи во категоријата