.

.

Попусти
ТУРБО Кертриџ CHRA 14411-69T00 452187 452187-0001 452187-0003 452187-0005 За NISSAN CabStar M100 Трговија L35 BD30TI BD-30T 3.0 L

ТУРБО Кертриџ CHRA 14411-69T00 452187 452187-0001 452187-0003 452187-0005 За NISSAN CabStar M100 Трговија L35 BD30TI

DEN 3359.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Име На Модел:
GT2252S 452187-0005 За Nissan CabStar Трговија L35 Камион 3.0 L BD-30Ti
Frequence Опсег:
.
Објектот Ширина:
8inch
Модел Година:
1996-2000
Поставување на Возило:
ПРЕД
Материјал Тип:
Турбина Вратило-42CrMo;Турбина Тркало-K418; Турбина Домување QTSiMo
Објектот Висина:
8inch
Автомобил Производител:
Nissan
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Специјални Функции:
Зајакнување на Моторот на воздухот
Објектот Должина:
8inch
Објектот Тежина:
2kg
Семејството Турбо модел:
GT2252S 452187 0006 Турбополнач Турбина ТУРБО Кертриџ CHRA Core
Дел Број:
452187-0006 452187-0001 452187-0003 452187-0005 452187-5006S
ОЕМ број:
1441169T00 14411-69T00 14411 69T00
Апликацијата возило:
За Nissan M100 CabStar Трговија L35 Светлина Камион автобус 3.0 L
Примена на моторот:
BD30TI BD-30Ti 3.0 L BD 30Ti 3.0 L 106HP 1996-2000
Кул:
Масло за ладење или масло за подмачкување само Турбо Турбополнач
Дел Број .:
452187 0006 452187 5006S 452187 0005 452187 0003 452187 0001
Дел Број ..:
4521870006 4521875006S 4521870005 4521870003 4521870001
is_customized:
Yes
Производи во категоријата