.

.

Попусти
За Toyota Avensis Verso 2001~2009 / РКА Жица Или Безжично Копија Камери / HD Широк Агол Леќа CCD Ноќ Визија Rear View Camera

За Toyota Avensis Verso 2001~2009 / РКА Жица Или Безжично Копија Камери / HD Широк Агол Леќа CCD Ноќ Визија Rear View

DEN 644.88

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
Laijie
Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Задната Страна
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Производи во категоријата