.

.

Попусти
HD Безжична Автомобил Rear View Camera За Кадилак Севиља SLS 2010 Паркинг Ноќ Визија Водоотпорен

HD Безжична Автомобил Rear View Camera За Кадилак Севиља SLS 2010 Паркинг Ноќ Визија Водоотпорен

DEN 384.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Боја Име:
Жица, Безжични
Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Бренд Име:
KUNFINE
Школка Материјал:
Пластични
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
rear view camera
Модел:
KF-V1262
Автомобил Производител:
Кадилак
Производи во категоријата