.

.

Попусти
EEMRKE за Lexus ES MCV30 RX XU3 ГШ S16 Е GXE10 Е-F ХС ANF10 LS CCD HD Автомобил Задните Видите Копија Камери Обратно Паркинг Камера

EEMRKE за Lexus ES MCV30 RX XU3 ГШ S16 Е GXE10 Е-F ХС ANF10 LS CCD HD Автомобил Задните Видите Копија Камери Обратно

DEN 448.56

Износ
Залиха

Карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
eeMrke
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Видео излез:
Жолта РКА Конектор
Инсталација Место:
Автомобил Табличка Светлина Случај
Погоден Возила _01:
за Lexus ES (MCV30), седан (4 врати), 2002-2006;
Погоден Возила _02:
за Lexus RX (XU3), ЏИП (5 врати), 2003-2009;
Погоден Возила _03:
за Lexus gs (S16), седан (4 врати), 1997-2005;
Погоден Возила _04:
за Lexus Е F (USE20), седан, 2007-тековно;
Погоден Возила _05:
за Lexus Е (GXE10), вагон (5 врати), 1999-2005;
Погоден Возила _06:
За Lexus ХС (ANF10),седан (4 врати), 2009-2013;
Погоден Возила _07:
за Lexus LS (UCF30).2000-2007 година
Производи во категоријата