.

.

Попусти
Интелигентни Паркинг Песни Задна Камера За Мерцедес Бенц Р W251 2014 2015 Копија Обратна / NTSC РКА ПОМОШЕН HD SONY CCD 580 ТВ Линии

Интелигентни Паркинг Песни Задна Камера За Мерцедес Бенц Р W251 2014 2015 Копија Обратна / NTSC РКА ПОМОШЕН HD SONY

DEN 1368.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
Liandlee
Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Производи во категоријата