.

.

Попусти
SpecialShare 4 ЦИНК Легура Лизгачки Ролки/Тркачи/Wheels/Pulleys За Туш Врати Пролет Натоварени Поставите 25мм тркала...

SpecialShare 4 ЦИНК Легура Лизгачки Ролки/Тркачи/Wheels/Pulleys За Туш Врати Пролет Натоварени Поставите 25мм тркала...

DEN 288.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Вратата Ролки
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
КИП-303AB-1
Дијаметар:
25mm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Производи во категоријата