.

.

Попусти
Нови пристигнување висок квалитет 2500/2800/3000g бела goose надолу пополнување на отворено кампување удобно дише вреќа за спиење

Нови пристигнување висок квалитет 2500/2800/3000g бела goose надолу пополнување на отворено кампување удобно дише

DEN 3024.00

Износ
Залиха

Карактеристики

is_customized:
Yes
Еднокреветни/Двокреветни Вреќа За Спиење:
Спојување Една Вреќа За Спиење
Пополнување:
Goose Надолу
Големина:
210*80/50CM
Должина:
Standard (Suitable for 1.8 m Height and Below)
Сезоната:
Зима
Стил:
Mummy
категорија:
долу вреќа за спиење
Тип:
Ладното Време
Удобно Температурна Скала:
[-20℃~-35℃]
Вреќа За Спиење Температурна Скала Категорија:
Зимска Вреќа За Спиење
Број На Модел На:
Aoshunda
Применливи Луѓе:
Возрасни
Ткаенини:
400T ultralight водоотпорен најлон
Должина:
Standard (Suitable for 1.8 m Height and Below)
Производи во категоријата