.

.

Попусти
Топла Продажба на Високо Квалитетни 26mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд За Garmin Fenix 3 Smart Watch Рака Бенд со Алатка Злато Сребро Црна

Топла Продажба на Високо Квалитетни 26mm Нерѓосувачки Челик Види Бенд За Garmin Fenix 3 Smart Watch Рака Бенд со Алатка

DEN 551.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Бендот Боја:
Црна, Злато, Сребро.
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
Geekthink
Состојба:
Нова без ознаки
Затворач Тип:
За Garmin fenix 3
Број На Модел На:
за garmin smart watch
Бендот Должина:
20cm
Производи во категоријата