.

.

Попусти
22mm Нерѓосувачки Челик Watchband за Samsung Опрема S3 врвката за на Smart Watch Бенд Линк Рака Хривнија за Classic S3 / S3 Граница Бенд

22mm Нерѓосувачки Челик Watchband за Samsung Опрема S3 врвката за на Smart Watch Бенд Линк Рака Хривнија за Classic

DEN 281.04

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
DAHASE
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нов со ознаки
Затворач Тип:
Класичен Тока
Број На Модел На:
S3 класичен метал бенд
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Должина:
18cm
Компатибилен Модел 1:
За Samsung Опрема Classic S3
Компатибилен Модел 2:
За Samsung Опрема S3 Граница
Производи во категоријата