.

.

Попусти
Бендот Силиконска Гума Рака Види Крокодил Шема Кафена Црна 20 22mm Трајни Watchbands

Бендот Силиконска Гума Рака Види Крокодил Шема Кафена Црна 20 22mm Трајни Watchbands

DEN 32.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Бендот Боја:
црна, deep blue, black со црвена линија, црна со whiteline, кафе
Бендот Ширина:
20mm, 22mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бренд Име:
Balight
Затворач Тип:
Тока
Состојба:
Нова без ознаки
Број На Модел На:
J0544
Бендот Материјал Тип:
Силикони
Бендот Должина:
19CM
Производи во категоријата