.

.

Попусти
ISUNZUN 13 мм Хривнија за Tissot 1853 T057.910 T057.210 кожа T057 Алтернативни Црна Замена Види Рака Појас Mannen Час

ISUNZUN 13 мм Хривнија за Tissot 1853 T057.910 T057.210 кожа T057 Алтернативни Црна Замена Види Рака Појас Mannen

DEN 1545.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Бендот Боја:
Црна Со Тока, Црна Без Тока, Црвено Со Тока, Црвена Без Тока
Бендот Ширина:
13mm
Тип На Објект:
Watchbands
Бендот Материјал Тип:
кожа
Број На Модел На:
1853 T057
Бренд Име:
ЈАС SUNZUN
Состојба:
Нов со ознаки
Затворач Тип:
pin тока
Бендот Должина:
20cm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Додатоци Тип:
Watchband
Производи во категоријата