.

.

Попусти
SBART 2MM Кратко Sleeve Neoprene Wetsuit Мажите Топло Зима Пливање, Нуркање Костум сурфање костум спортови на вода Нуркањето пливаат

SBART 2MM Кратко Sleeve Neoprene Wetsuit Мажите Топло Зима Пливање, Нуркање Костум сурфање костум спортови на вода

DEN 3981.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL, 3XL
Бренд Име:
Sbart
Материјал:
Најлон,Neoprene
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
S1069
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Материјал:
2mm neoprene
Пол:
Men / Мажи
Функција:
Кратко Sleeve,дебелина 2MM
Функција:
Заштита од сонце,се Задржи топло
погоден:
Сурфање / Пливање / Нуркање
Процесирање на нарачката време:
Обично потрае 1-3 работни дена
Трговија на големо прифатливо?:
Yes
Производи во категоријата