.

.

Попусти
Dimon голема количина стакло крошна СВ 304/ вратата awning заградата SS304 заградата вратата awning заградата стакло крошна делови СМ-YP 002-4

Dimon голема количина стакло крошна СВ 304/ вратата awning заградата SS304 заградата вратата awning заградата стакло

DEN 3876.00

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
4 прачки должина 750mm, 4 прачки должина 1000mm, 4 прачки должина 1200mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Употреба:
Ѕидот Заградата
Структура:
Еден страна Заградата
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
ДМ-YP 002-4
Површина:
Сатен, полиран
боја:
Метал
Род Должина:
750mm, 1000mm, 1200mm
Род количина:
4 парчиња
род:
Цврста
заградата база:
овална
Суровини materail:
Не ' рѓосувачки челик 304
Пакет:
Стандардна извоз картон
OEM / ODM:
на располагање
време на испорака:
според цел количина
Производи во категоријата