.

.

Попусти
10pcs/многу Темно Црвена Железо Пеперутка Appliques Diy Фармерки Налепници рачно изработени Кеси за Шиење Облека Парчиња Облека Мотив Значка Печ

10pcs/многу Темно Црвена Железо Пеперутка Appliques Diy Фармерки Налепници рачно изработени Кеси за Шиење Облека Парчиња

DEN 36.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Производ:
Закрпи
Функција:
Рачно Изработени,Еко-Пријателски
Стил:
Железо-На
Техника:
Извезена
Бренд Име:
ABEI
Број На Модел На:
ABP00125
Големина:
4.5*3cm
Стил:
Пеперутка
боја:
темно црвено
Производи во категоријата