.

.

Попусти
Mosleader 1000PCS SOD123F 1206 SMF11 SMF12 SMF13 SMF11A SMF11CA SMF12A SMF12CA SMF13A SMF13CA ESD 11V 12V 13V

Mosleader 1000PCS SOD123F 1206 SMF11 SMF12 SMF13 SMF11A SMF11CA SMF12A SMF12CA SMF13A SMF13CA ESD 11V 12V 13V

DEN 660.00

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
SMF11A, SMF12A, SMF13A, SMF11CA, SMF12CA, SMF13CA
Бренд Име:
MOSLEADER
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Пакет:
SOD-123FL 1206 SOD-123
Количина:
3000pcs/ролна
Гаранција за квалитет:
180 дена
is_customized:
yes
Компатибилен:
Конзола За Игри
Производи во категоријата
DEN 381.12

DEN 381.12

DEN 1893.12

DEN 381.12

DEN 381.12

DEN 1101.12

DEN 504.00