.

.

Попусти
1pcs Мега 2560 Р3 + 1pcs РАМПИ 1.4 Контролер + 5pcs A4988 Stepper Возачот Модул /РАМПИ 1.4 2004 LCD контрола за 3D Печатач за полнење

1pcs Мега 2560 Р3 + 1pcs РАМПИ 1.4 Контролер + 5pcs A4988 Stepper Возачот Модул /РАМПИ 1.4 2004 LCD контрола за 3D

DEN 533.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Број На Модел На:
3d печатач за полнење
Бренд Име:
HAILANGNIAO
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Производи во категоријата
DEN 261.12

DEN 381.12

DEN 1440.00

DEN 381.12