.

.

Попусти
10pcs 1.8 инчен TFT LCD Модул LCD Екран SPI сериски 51 возачи 4 IO возачот TFT Резолуција 128*160 TFT интерфејс 1.8 инчен

10pcs 1.8 инчен TFT LCD Модул LCD Екран SPI сериски 51 возачи 4 IO возачот TFT Резолуција 128*160 TFT интерфејс 1.8

DEN 963.84

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
tiegouli
Број На Модел На:
1.8 инчен TFT LCD
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Производи во категоријата
DEN 1893.12 -90 %

DEN 381.12 -90 %

DEN 720.00 -90 %

DEN 381.12 -90 %

DEN 1728.00 -90 %

DEN 261.12 -90 %

DEN 381.12 -90 %