.

.

Попусти
Пеперутка Цвет Тип Римски Краток Завеси се Користи за Дневна Соба, Кујна Изгорени-од Цвет Tulle Полу-shading Завеси

Пеперутка Цвет Тип Римски Краток Завеси се Користи за Дневна Соба, Кујна Изгорени-од Цвет Tulle Полу-shading Завеси

DEN 123.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Локација:
прозорецот
Стил:
Модерна
Инсталација Тип:
Вграден-во
Употреба:
Кафе,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Број На Модел На:
Римската Завеса
Отворање и Затворање на Метод:
Горниот Отвори
Шаблон Тип:
Флорални
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Шема:
Burnout
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Тип:
Римската Завеса
Формат:
Скала Појас
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
изгорени-out
Производи во категоријата