.

.

Попусти
2018 Топла Продажба Меур Шема европската прстен стил Прозорец sheers Дома Декор Прозорец Завеса Сечено Цвеќе Прозорец tulles 1pc

2018 Топла Продажба Меур Шема европската прстен стил Прозорец sheers Дома Декор Прозорец Завеса Сечено Цвеќе Прозорец

DEN 240.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
100w x 200 h, 100w x 250 h
Обработка:
род џеб, прстени
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
Бренд Име:
CHANXIU
Тип:
Завесата
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Инсталација Тип:
Таванот Инсталација
Техника:
Ткаени
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Стил:
Европски и Американски Стил
Шаблон Тип:
Геометриски
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Формат:
no
Производи во категоријата