.

.

Попусти
извезена завеса бело кафе сива беж Флорални цвет voile завеса романтична завеса дневна соба Европската Американски стил 1pc

извезена завеса бело кафе сива беж Флорални цвет voile завеса романтична завеса дневна соба Европската Американски

DEN 528.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
100 w X 250 h
Обработка:
род џеб, со претходно биле вклучени
Локација:
прозорецот
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Инсталација Тип:
Вграден-во
Шема:
Извезена
Материјал:
Voile Ткаенина
Бренд Име:
CHANXIU
Тип:
Завесата
Применливи Прозорец Тип:
Француски Прозорецот
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 1%-40%)
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Стил:
Европски и Американски Стил
Отворање и Затворање на Метод:
Оставен Отворен
Производи во категоријата