.

.

Попусти
Сенка Ткаенина 3D Печатење фотографии Затемнување Завеси За Дневна соба Постелнина соба Хотел Drapes Cortinas став sala

Сенка Ткаенина 3D Печатење фотографии Затемнување Завеси За Дневна соба Постелнина соба Хотел Drapes Cortinas став

DEN 3155.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
180cm W 220cm H, 200cm W 180cm H, 220cm W 180cm H, 264cm W 265cm H, 300cm W 265cm H, 360cm W 265cm H
Локација:
прозорецот
Стил:
Европа
Употреба:
Болница,Кафуле,Хотел,Канцеларија,Дома
Број На Модел На:
CV-210
Инсталација Тип:
Вграден-во
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Сценско
Бренд Име:
IvaRose ДОМА ТЕКСТИЛ
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Функција:
Blackout
Шема:
Печатени
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Материјал:
Полиестер
Функција:
Decratve завеси,Производители на Продажбата, Кинески завеса
превозот:
Брза испорака како што Fexdex UPS, TNT DHL и сл.
Користење на:
Дневна соба Постелнина соба, Кујна соба Студија соба
Производи во категоријата