.

.

Попусти
1000pcs/многу DIN965 M3*8 Најлон Машина Филипс Рамна Глава (Крст вдлабнати countersunk head завртки) Завртка

1000pcs/многу DIN965 M3*8 Најлон Машина Филипс Рамна Глава (Крст вдлабнати countersunk head завртки) Завртка

DEN 407.52

Износ
Залиха

Карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
1000pcs/многу DIN965 M3*8мм Најлон
Бренд Име:
Junter
Стандард:
DIN965
Материјал:
Најлон
боја:
Бела
Големина:
M3*8
Производи во категоријата