.

.

Попусти
100pcs/многу DIN965 M3*15 Црна Најлон Машина Филипс Рамна Глава (Крст вдлабнати countersunk head завртки) Завртка

100pcs/многу DIN965 M3*15 Црна Најлон Машина Филипс Рамна Глава (Крст вдлабнати countersunk head завртки) Завртка

DEN 153.12

Износ
Залиха

Карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
100pcs/многу DIN965 M3*15mm Црна Најлон
Бренд Име:
Junter
Стандард:
DIN965
Материјал:
Најлон
боја:
Црна
Големина:
M3*15
Производи во категоријата