.

.

Попусти
300PCS М2 Ален Гром Хексадецимален Socket Countersunk од не ' Рѓосувачки Челик 304 Рамна Глава Завртка Асортиман Поставите М2*4/5/6/8/10/12

300PCS М2 Ален Гром Хексадецимален Socket Countersunk од не ' Рѓосувачки Челик 304 Рамна Глава Завртка Асортиман Поставите

DEN 239.76

Износ
Залиха

Карактеристики

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
M2*4/5/6/8/10/12
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304
Пакет:
ПЛАСТИЧНА КЕСА+КАРТОН
Производи во категоријата