.

.

Попусти
Црна Велур Пумпа Посочи пети 120MM Тенка Пета Мода Жените се Лизга-на Stiletto Пета Фустан Чевли Канцеларијата Дама Облечи Чевли Големина 10

Црна Велур Пумпа Посочи пети 120MM Тенка Пета Мода Жените се Лизга-на Stiletto Пета Фустан Чевли Канцеларијата Дама

DEN 671.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5, 6, 6.5, 7.5, 8.5, 9, 9.5, 10
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Outsole Материјал:
ЕВА
Пумпа Тип:
Основни
Повод:
Се облекуваат
Моден Елемент:
Рим
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Insole Материјал:
ЕВА
Со Платформи:
No
is_handmade:
Yes
Пети Форма:
Посочи Пети
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Бренд Име:
Gullick
Број На Модел На:
патент кожа пумпа
Обвивка Материјал:
ПВЦ
Стил:
Класици
Сезоната:
Пролет/Есен
Производи во категоријата