.

.

Попусти
Sorbern Жените Пумпи 2018 Тока Рака Булчински Свадба Чевли На Високи Потпетици На Платформа Чевли Пумпи Жените Чевли Плус Големина Кина 34-47

Sorbern Жените Пумпи 2018 Тока Рака Булчински Свадба Чевли На Високи Потпетици На Платформа Чевли Пумпи Жените Чевли

DEN 1896.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Платформа Висина:
3-5cm
Горниот Материјал:
PU
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
SORBERN
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
Пета Тип:
Скок Потпетици
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Број На Модел На:
xd503
Outsole Материјал:
Гума
Стил:
Новина
Моден Елемент:
Тока
Сезоната:
Пролет/Есен
Нова Година присутен:
Yes
Обичај Материјал:
на располагање
прилагодено боја:
на располагање
чевли жена пумпи:
Yes
Секси Чевли На Високи Потпетици:
Yes
плус големина жените чевли:
Yes
Кинески големина:
34-47
Производи во категоријата