.

.

Попусти
doershow Чевлите и Чантата во Собата за Жени со Висок Квалитет италијански Чевли со Појавување Торба Поставите Украсени со Кристал JK1-22

doershow Чевлите и Чантата во Собата за Жени со Висок Квалитет италијански Чевли со Појавување Торба Поставите Украсени

DEN 2352.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Чевли Големина:
7.5, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Пумпа Тип:
Основни
Обвивка Материјал:
PU
Стил:
Моден
Повод:
Се облекуваат
Пети Форма:
Ѕиркаат Пети
Горниот Материјал:
PU
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Платформа Висина:
3-5cm
Бренд Име:
doershow
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Сезоната:
Пролет/Есен
Outsole Материјал:
PU
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Процесот:
Лепило
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Декорација:
шарм
Кожа Стил:
Мека Кожа
Производи во категоријата