.

.

Попусти
Sorbern Ретро Партија Фустани, Чевли за Дами Пумпи Pointe Пети Платформа Црвени Високи Потпетици Патент Кожа 15Cm Потпетици Дами Чевли Големина 12

Sorbern Ретро Партија Фустани, Чевли за Дами Пумпи Pointe Пети Платформа Црвени Високи Потпетици Патент Кожа 15Cm

DEN 2376.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Чевли Големина:
36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пумпи
Обвивка Материјал:
PU
Повод:
Партија
Платформа Висина:
3-5cm
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пумпа Тип:
Гладијатор
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
SORBERN
Стил:
Секси
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Тока Рака
Број На Модел На:
S-0000
Пети Форма:
Посочи Пети
Горниот Материјал:
Патент Кожа
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Тока
Сезоната:
Пролет/Есен
Обичај Материјал:
на располагање
прилагодено боја:
на располагање
Глуждот Чизми:
Yes
чевли жена:
Yes
Сјајна Ткаенина:
Yes
Мет Ткаенина:
Yes
Производи во категоријата