.

.

Попусти
BEYARNE 2018 Пролет жените вистински кожени чевли се лизга на балет жените станови печати жена чевли 4 бои moccasins мокасини чевли

BEYARNE 2018 Пролет жените вистински кожени чевли се лизга на балет жените станови печати жена чевли 4 бои moccasins

575.04
DEN 575.00 -0 %

Износ
Залиха

Карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Поставата-Вистинска Кожа Тип:
Кравја Кожа
Станови Тип:
Основни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Лизга-На
Бренд Име:
BEYARNE
Повод:
Повик
Горниот Материјал:
Сплит Кожа
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Плитки
Insole Материјал:
pigskin
Број На Модел На:
E013
Сезоната:
Пролет/Есен
Производи во категоријата