.

.

Попусти
2018 нов Бренд чевли жена жените станови Пара патики секојдневен zapatos mujer tenis feminino chaussures femme чипка-up

2018 нов Бренд чевли жена жените станови Пара патики секојдневен zapatos mujer tenis feminino chaussures femme чипка-up

DEN 801.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Чевли Големина:
35, 36, 37, 38, 39, 40
Бренд Име:
RenBen
Горниот Материјал:
PU
Станови Тип:
Основни
Повод:
Повик
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Број На Модел На:
85887
Сезоната:
Пролет/Есен
Insole Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Шиење
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Производи во категоријата